Adres

STALINWEST, marka należąca do:

ZPRE „Jedlicze” Sp. z o.o.

ul. Kurkowskiego 86, 38-460 Jedlicze

tel. 604 55 40 32

Dane kontaktowe

KONSTRUKCJE STALOWE,

HALE, PROJEKTY, POZWOLENIA NA BUDOWĘ

 

Zarząd spółki

Jacek Gajda

Jacek Trybus

  M: j.trybus@stalinwest.pl

  T : 13 437 53 05

 

Dyrektor kontraktu

Piotr Sobieraj

  M: p.sobieraj@stalinwest.pl

  T : 604 55 40 32

 

Inżynier budowy

Joanna Brynecka

  M: j.brynecka@stalinwest.pl

  T : 692 445 153

 

Kierownik budowy

Bogusław Delikat

    T : 606 815 199

 

 

 

MATERIAŁY BUDOWLANE

 

Prezes zarządu

Dariusz Kijowski

  M: d.kijowski@stalinwest.pl

  T :  600 568 228

 

Kierownik dz. handlowego

Dariusz Kmonk

  M: d.kmonk@stalinwest.pl

  T :  600 568 616

 

Specjalista ds. handlowych

Marek Maciejczyk

  M:  m.maciejczyk@stalinwest.pl

  T :   600 568 616

 

Specjalista ds. handlowych

Bogdan Kozioł

  M:  b.koziol@stalinwest.pl

  T :   600 568 577

 

 

 

NIP 6842637327

REGON 181028937

KRS 0000478479

 

Stalinwest Materiały Budowlane Sp. z o.o.

ul. Pużaka 24

38-400 Krosno

tel. 13 43 227 12

Zakończenie kontraktu - Budowa otwartych wiat magazynowych dla Panmar w Szczepańcowej.

 

Zakończenie kontraktu - Budowa otwartych wiat magazynowych dla Panmar w Szczepańcowej.

 

Zakończenie kontraktu - Budowa otwartych wiat magazynowych dla Panmar w Szczepańcowej.

 

Zakończenie kontraktu - Budowa otwartych wiat magazynowych dla Panmar w Szczepańcowej.